Dziś jest Niedziela, 21 Kwiecień 2019

Witamy na naszych stronach!

Gminnyyy
Ośrodek Kultury
w Szczytnikach
62-865 Szczytniki
tel.: (062) 762 50 37


Rozstrzygnięcia etapu gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom".


Poniżej przedstawiamy protokół z obrad jury etapu gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom".
Poznajmy więc zwycięzców i wyróżnionych, których prace przechodzą także do dalszego etapu powiatowego.
Wręczenie nagród laureatom gminnej rywalizacji nastąpi podczas tegorocznego Szczytnickiego Lata w czerwcu.
Poniżej zwycięskie prace I miejsca:

Protokół z posiedzenia jury konkursu plastycznego pod patronatem Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Szczytnikach o tematyce przeciwpożarowej

Na podstawie regulaminu „Konkursu Plastycznego” przeprowadzono w dniu 10 stycznia 2019r. ocenę prac konkursowych. Jury oceniło 77 prac o tematyce pożarniczej w czterech kategoriach wiekowych. Jury w składzie:
1. Henryk Skowroński – przewodniczący jury
2. Anna Stasiak – członek jury,
3. Zbigniew Banasiewicz - członek jury,
4. Jerzy Majas – członek jury,
5. Mariusz Janiak – sekretarz
postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

Przedszkola i Szkoła Podstawowa kl.O grupa I
I Miejsce – Łukasz Błaszczyk – ur.2013, Przedszkole ZS w Iwanowicach, op. Joanna Łaska
II Miejsce – Nadia Banach – ur.2013, Przedszkole ZS w Iwanowicach, op. Joanna Łaska
III Miejsce – Martyna Mikołajczyk – ur.2012, Przedszkole ZS w Iwanowicach, op. Małgorzata Sierońska
Wyróżnienia:
Marika Mak – ur.2012, Przedszkole ZS w Iwanowicach, op. Małgorzata Sierońska
Stanisław Sobota – ur. 2012, Przedszkole ZS w Iwanowicach, op. Małgorzata Sierońska
Oliwia Krzywda – ur. 2013, Przedszkole ZS w Iwanowicach, op. Joanna Łaska

Szkoła Podstawowa kl. I – III grupa II
I Miejsce - Lidia Ignasiak – ur.2011, ZS w Marchwaczu, op. Małgorzata Gajewska
II Miejsce – Filip Markowski – ur. 2010, ZS w Marchwaczu, op. Małgorzata Gajewska
III Miejsce – Kacper Wietrzyk – ur.2011, ZS w Radliczycach, Nadia Grabowska
Wyróżnienia:
Mateusz Ozdoba – ur.2009, ZS w Radliczycach, op. – Grażyna Olejnik
Maciej Tułacz – ur.2010, ZS w Iwanowicach, op. – Justyna Łakomy
Aleksandra Pospieszyńska – ur.2010, ZS w Iwanowicach, op. – Iwona Pospieszyńska

Szkoła Podstawowa kl. IV – VI grupa III
I Miejsce - Aleksandra Kucharska – ur.2006, ZS w Szczytnikach, op. Jaromir Sowa
II Miejsce – Oliwia Żurawska – ur.2007, ZS w Szczytnikach, op. Jaromir Sowa
III Miejsce – Kamila Trzęsowska – ur.2006, ZS w Iwanowicach, op. Jaromir Sowa
III Miejsce – Weronika Skonieczna – ur.2007, ZS w Stawie, op. Janina Antczak
Wyróżnienia
Nadia Olejnik – ur.2007, ZS w Radliczycach, op. Rafał Paczkowski
Marta Nijak – ur. 2005, ZS w Szczytnikach, op. Jaromir Sowa
Natalia Sobkowiak - ur.2005, ZS w Iwanowicach, op. Jaromir Sowa


Gimnazjum i Szkołą Podstawowa kl. VII- VIII grupa IV
I Miejsce – Marika Żychlińska - ur.2004, ZS w Szczytnikach, op. Jaromir Sowa
II Miejsce – Marta Michalska, 2003, ZS w Iwanowicach, op. Jaromir Sowa
III Miejsce – Bartosz Łajs, ur. 2002, ZS w Szczytnikach, op. Jaromir Sowa
Wyróżnienia:
Magda Kucharska – 2004, ZS w Szczytnikach, op. Jaromir Sowa
Malwina Wojtczak – 2002, ZS w Szczytnikach, op. Jaromir Sowa
Klaudia Bider – 2004, ZS w Szczytnikach, op. Jaromir Sowa

Podpisy jury:

Szczytniki, 10 stycznia 2019r.

Prace z miejsc II, IIII i wyróżnione

grupa I

grupa II

grupa III

grupa IV


Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach © 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.