Dziś jest Czwartek, 15 Listopad 2018

Witamy na naszych stronach!

Gminnyyy
Ośrodek Kultury
w Szczytnikach
62-865 Szczytniki
tel.: (062) 762 50 37


XI Międzygminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Opatówek 2011


Znamy już zwycięzców XI Międzygminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Opatówek 2011” współorganizowanego przez Starostwo Kaliskie i Gminne Ośrodki Kultury w Opatówku i Szczytnikach. Szczególnie cieszyć może tegoroczny festiwal mieszkańców naszej gminy bowiem na pięć kategorii wiekowych w dwóch nasi finaliści zdobyli I miejsca Michała Raczyk w kat.1-3 i Marta Nielaba w kat. ponadgimnazjalnej wspólnie reprezentujący GOK w Szczytnikach. W kat. gimanzjalnej natomiast drugie miejsce wyśpiewała Agata Górecka z Gimnazjum w Stawie

Od poniedziałku 28 lutego do środy 2 marca 124 młodych solistek i solistów walczyło śpiewem o udział w ścisłym finale tegorocznego Międzygminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Najlepszych 31 natomiast w niedzielę 13 marca śpiewało już by zdobyć miejsca na podium i uznanie jurorów w składzie: G. Bartoszek-Szłapak Prezes Kaliskiego Towarzystwa Muzycznego, E. Szolc – muzyk wykładowca Wydziału pedagogiczno Artystycznego UAM w Kaliszu, członek znanego zespołu wokalnego Sunday Singers oraz ks. Jacek Paczkowski także wykładowcy Wydziału Pedagogiczno Artystycznego UAM w Kaliszu i muzyk , kompozytor i wokalista Andrzej Rybiński. oceniało dzieci i młodzież w pięciu kategoriach wiekowych.

Poniżej przedstawiamy werdykt jury:

Grupa Przedszkole i „O”

I miejsce Maria Wolf z piosenką Dziadku, dziadku SP Opatówek , instruktor Sylwia Bąkowska

II miejsce Anna Dziedzic z piosenką O kochaniu Misia, ZS w Rajsku instruktor Agata Wegner

III miejsce Malwina Olszewska z piosenką Przedszkole – drugi dom, Publiczne Przedszkole w Opatówku instruktor Agnieszka Przybylak

Wyróżnienie Maja Kępa z piosenką Biedronka, Publiczne Przedszkole w Opatówku instruktor Agnieszka Przybylak

Wyróżnienie Lenka Foltyńska z piosenką W naszym przedszkolu, Publiczne Przedszkole w Opatówku instruktor Agnieszka Przybylak

Grupa klas I – III SP

I miejsce Michał Raczyk z piosenką Matoł, GOK Szczytniki, instruktor Agnieszka Pogorzelec

II miejsce Aleksandra Mituta z piosenką Muchy, SP w Biernatkach, instruktor Barbara Mituta

III miejsce Martyna Błaszczyk z piosenką Rudy rydz, SP w Piotrowie, instruktor Grażyna Nita

Wyróżnienie Julia Żórawicz z piosenką Bosy Pastuszek, ZS w Piotrowie, instruktor Ewa Wódka

Wyróżnienie Anna Przybylak z piosenką Piosenka Biedronki, SP w Brzezinach, instruktor Beata Idczak

Wyróżnienie Aleksandra Pilarska z piosenką Ulica Śnieżynkowa, ZS w Rajsku, instruktor Agata Wegner

Wyróżnienie Julia Korczyńska z piosenką Mała smutna królewna, ZS w Brzezinach, instruktor Jarosław Olek

Grupa klas IV-VI SP

I miejsce Adrianna Pietura z piosenką Drzwi do kariery, SP w Koźminku, instruktor Małgorzata Nawrocka

II miejsce Kewin Sieradzki z piosenką Słońce Kalifornii, ZS w Brzezinach, instruktor Jarosław Olek

III miejsce Angelika Jasińska z piosenką Cud w szafie, SP w Woli Droszewskiej, instruktor Jacek Woszczek

IV miejsce Kinga Knop z piosenką Czas nas uczy pogody, SP w Godzieszach Wielkich, instruktor Izabela Woszczek

Wyróżnienie Miłosz Maślak z piosenką Ściernisko, SP w Godzieszach Wielkich, instruktor Izabela Woszczek

Wyróżnienie Paulina Krych z Piosenką drewnianych lalek, SP w Liskowie, instruktor Arleta Lis

Wyróżnienie Bożena Baran z piosenką Do grającej szafy grosik wrzuć, SP w Nowym Nakwasinie, instruktor Damian Pyrek

Grupa gimnazjalna

I miejsce Klaudia Ostrowska z piosenką Baby, baby, ZS w Chełmcach, instruktor Damian Pyrek

II miejsce Agata Górecka z piosenką Oto ja, Gimnazjum w Stawie, instruktor Rafał Paczkowski

III miejsce Julita Balcerzyk z piosenką Satellite, GOK w Żelazkowie, instruktor Anna Kowalkiewicz-Oligny

Wyróżnienie Hubert Wojtaszek z piosenką Wznieś serce, GOK w Opatówku, instruktor Anna Nowacka

Wyróżnienie Weronika Pietrasik z piosenką Imię deszczu, Gimnazjum w Koźminku, instruktor Róża Buchnajzer

Wyróżnienie Patryk Olejniczak z piosenką Sen o Warszawie, Gimnazjum w Opatówku, instruktor Anna Nowacka

Wyróżnienie Martyna Kołodziejczyk z piosenką Kolorowy wiatr, Gimnazjum w Opatówku, instruktor Anna Nowacka

Grupa ponadgimnazjalna

I miejsce Marta Nielaba z piosenką Warwick Avenue, GOK Szczytniki, instruktor Monika Kubera-Janiak

II miejsce Sylwia Nowak z piosenką Dziwny jest ten świat, GCPKSiR w Cekowie Kolonii, instruktor Aldona Nowak

III miejsce Agnieszka Borowiak z piosenką Czas nas uczy pogody, ZS w Opatówku, Grzegorz Kęszycki

Wyróżnienie Bogusława Malinowska z piosenką Protest Dance, GOK Opatówek, instruktor Damian Pyrek

Wyróżnienie Patryk Osiewała z piosenką Shape of my heart, GOKSiR Lisków, instruktor s. Barbara Kacprzak


Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach © 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.