Dziś jest Niedziela, 07 Czerwiec 2020

Witamy na naszych stronach!

Gminnyyy
Ośrodek Kultury
w Szczytnikach
62-865 Szczytniki
tel.: (062) 762 50 37


Nasze malarki triumfowały na konkursie plastycznym w Środzie Wielkopolskiej


Uczestniczki zajęć plastycznych w GOK-u, które zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego " Piekna nasza Polska cała..." odbywającego się w Środzie Wielkopolskiej, a zorganizowanego przez tamtejsze Starostwo Powiatowe odniosły ogromny sukses zdobywając dwie nagrody główne i dwa wyróżnienia.

Do finału zakwalifikowały się

  • Monika Bazela
  • Justyna Jaskuła
  • Beata Kaczmarek
  • Małgorzata Wojtczak

Nasze malarki wzięły udział w konkursie przygotowując prace przedstawione poniżej.

W Finale który odbył się 14 czerwca w Ośrodku Kultury w Środzie młodzi twórcy musieli wykonać prace w plenerze związane z widokami miasta. Prace tworzone były w obecności jury, w wybranej przez siebie technice na podstawie obserwacji przyrody i architektury.

Głowną nagrodą w konkursie był udział w VI Międzynarodowym Plenerze Malarskim, który odbędzie się we wrześniu na terenie powiatu średzkiego. Jury podjęło niesłychanie radosną dla nas decyzję o przyznaniu dwóch głównych nagród Małgorzacie Wojtczak z Gimnazjum w Iwanowicach i Monice Bazeli z Gimnazjum w Szczytnikach . W gronie wyróżnionych znalazły się Beata Kaczmarek i Justyna Jaskuła. Wszystkie dziewczyny uczęszczają na zajęcia plastyczne do GOK-u.

Te nagrody i wyróżnienia to również sukses instruktora Jaromira Sowy.

Gratulujemy i życzymy niesamowitych wrażeń z pleneru malarskiego.


Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach © 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.