Dziś jest Niedziela, 07 Czerwiec 2020

Witamy na naszych stronach!

Gminnyyy
Ośrodek Kultury
w Szczytnikach
62-865 Szczytniki
tel.: (062) 762 50 37


Laureaci Jesiennego Konkursu Fotograficznego


14 lutego w Restauracji Gościnna w Stawie podczas spotkania "Przestrzenie Kultury" zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikac, odbył się wernisaż fotograficzny wieńczący konkurs ogłoszony pod koniec ub. roku „ Jesienny koncert barw odnaleziony w wyjątkowych miejscach ”. Ogłosiliśmy już wcześniej listę laureatów konkursu teraz była doskonałą okazja by w specjalnej scenerii pokazać fotografie i ich autorów i autorki oraz przekazać nagrody książkowe i finansowe laureatom.

A Jury w składzie Paweł Przybylski –zawodowy fotograf , instruktor fotograficzny, Jacek Stobienia i Magda Stobienia zawodowi fotograficy właściciele Firmy Foto-Wojtek” z Kalisza oraz Jaromir Sowa Artysta Plastyk, nauczyciel plastyki oceniało prace bez informacji o autorze, opatrzone tylko numerem pracy. W ten sposób oceniając same prace przyznawali punkty, które po podsumowaniu dały nam wyniki konkursu.

I tak wyróżnienie otrzymały prace Pauliny Woźniak i Darii Kusz.

Do III miejsce wytypowano prace o tej samej ilości punktów Przemysława Hermana, Pauliny Newety i Darii Kusz,

Miejsce II otrzymały dwie prace Pauliny Woźniak

Miejsce I z największa ilością zdobytych punktów (prawie jednogłośnie) otrzymała praca Pauliny Woźniak

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za przesłane prace i jednocześnie informujemy, że już wiosną ogłaszamy kolejny konkurs fotograficzny w naszej gminie.


Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach © 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.