Dziś jest Środa, 03 Marzec 2021

Witamy na naszych stronach!

Gminnyyy
Ośrodek Kultury
w Szczytnikach
62-865 Szczytniki
tel.: (062) 762 50 37


Przepełniony Humorem Dzień Kobiet


Patrząc na licznie zgromadzoną publiczność oraz obserwując reakcje na całość programu przygotowanego na tegoroczny Gminny Dzień Kobiet można stwierdzić jedno – niech Żałują Ci którzy nie dotarli na wspólną zabawę mieszkanek gminy Szczytniki.

Organizatorzy: Wójt Gminy Szczytniki, OSP w Stawie, GOK w Szczytnikach i GS „S.CH”w Szczytnikach przygotowali dla naszych pięknych Pań bogaty i atrakcyjny program.

Około 250 Pań które przybyły na tegoroczne gminne obchody Dnia Kobiet podczas ponad trzygodzinnego spotkania miały okazję: podziwiać utalentowane trio wokalne w składzie Wójt Gminy Marek Albrecht, Dyrektor GOK Mariusz Janiak i Prezes Gminny OSP Stanisław Błaszkowiak we własnej interpretacji słynnego utworu „Ach te baby”, posłuchać o męskich przywarach i kobiecych problemach w specjalnym programie kabaretowym Katarzyny Piaseckiej znanej telewizyjnych programów kabaretowych oraz bawić się śpiewać i tańczyć w programie satyrycznym Sławka Jenerowicza jednego z finalistów programu Mam Talent stacji TVN. Oczywiście nie zabrakło poczęstunku i wspólnego toastu za pomyślność wszystkich Pań.

Wielka dawka humoru jaki przygotowali organizatorzy widoczna była na twarzach wszystkich uczestniczek spotkania i tego by ten humor dopisywał przez wszystkie kolejne 12 miesięcy do następnego spotkania z całego serca Wam życzmy piekne Panie.


Gminny Ośrodek Kultury w Szczytnikach © 2008. Wszelkie prawa zastrzeżone.